21 Ocak 2020, 14:43 tarihinde eklendi

ÜNLÜ SUNUCU TANEM SİVAR MODERATÖRLÜĞÜNDE "ATODERM SENİN ŞEHRİNDE" PROJESİ İSTANBUL'DA BAŞLADI...

ÜNLÜ SUNUCU TANEM SİVAR MODERATÖRLÜĞÜNDE

Bioderma’nın cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Atoderm Senin Şehrinde’ Roadshow etkinliğinin ilk ayağı İstanbul oldu!

Toplumu bilinçlendirme amacıyla başlatılan projenin moderatörlüğünü üstlenen ünlü sunucu Tanem Sivar, katılımcıları proje hakkında bilgilendirirken Alerji ile Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan ve Uzman Dermatolog Özge Aşkın ile söyleşiler yaptı.

 

Gücünü biyolojiden alan Bioderma, cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem, Çözüm Atoderm’ sloganıyla bir roadshow projesi başlattı. 7 il dolaşacak Atoderm Tır’ının ilk durağı İstanbul oldu!

İstanbul’da Cevahir AVM meydanında gerçekleştirilen etkinliğin moderatörlüğünü ünlü sunucu Tanem Sivar üstlendi. Atoderm Tırı’nın yer aldığı etkinlikte katılımcılar doktor ve eczacılar aracılığıyla cilt kuruluğu ve atopi dermatit rahatsızlığı hakkında bilgilendirildi. Atorderm Tır’ında cilt analiz odalarında danışmalık yapan uzman dermatologlar, katılımcıların cilt analizlerini yaparak, rahatsız oldukları konular hakkında özel bilgiler vererek danışmanlık yaptılar.

Tüm gün süren etkinlikte ünlü sunucu Tanem Sivar, cilt kuruluğu ve cilt kuruluğuna dair yaşanan sorunların giderilmesine yönelik yardımcı bilgiler sağlanması amacıyla Alerji ile Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan ve Uzman Dermatolog Özge Aşkın ile cilt kuruluğu ve atopi dermatit rahatsızlığı hakkında söyleşi yaparak katılımcıları bilgilendirdi.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *