16 Ekim 2019, 11:19 tarihinde eklendi

Teknolojiyi Hifilife’da deneyimleyin

Teknolojiyi Hifilife’da deneyimleyin

Daha fazla Hi-Fi kalitesi, Hifilife’da deneyimleme imkanı ile ziyaretçilerle buluşuyor. Mükemmel müzik kalitesine ulaşmanızı sağlayacak markaları bir araya getiren Hifilife’da, Sennheiser, KEF, Astell&Kern, AudioEngine, Bluesound, NAD, Oehlbach gibi dünya devi teknolojik markalar mükemmel ses kalitesini yaşamın bir parçası yapıyor.

 

 

Ses sistemlerini deneyimleyerek almak isteyenler, aradıklarını Kanyon’daki Hifilife’da bulacaklar. Bircom distribütörlüğündeki ürünlerin deneyim merkezi Hifilife’da, kendi alanında lider olan Sennheiser, KEF, Astell&Kern, Audioengine, Bluesound, NAD, Oehlbach gibi markaları uzmanlar eşliğinde keşfedebiliyor ve dileyenler satın alabiliyor. Alanında uzman kişilerin çalıştığı Hifilife’da müzik ve diğer birçok konuda sohbet ederek en yeni ve kaliteli ses sistemlerini denemek mümkün.

 

Hi-Fi alanında daha fazla ürün

Geçen sene Hifimyfi adıyla açılan ve ses teknolojilerini kullanıcılarla buluşturan mağaza, yenilenen haliyle çok daha kapsamlı. Aynı yerinde, Hifilife adıyla Kanyon’un giriş katında ziyaretçileriyle buluşan Bircom’un deneyim mağazası, Hi-Fi alanında çok daha fazla ürün ve marka ile yaşamın tüm dinamiklerine hitap ediyor. Daha çok ürüne ulaşım sağlayan bu değişimle de mağaza daha kapsayıcı olan yeni adı Hifilife ile ziyaretçilerini karşılıyor.

 

Hifilife’da, Hi-Fi kalitesinde ve birçok farklı modelde kulaklıklar, taşınabilir ve ev tipi hoparlörler, plaklar ve premium kulaklık adaptörleri yer alıyor. Evde müzik dinleme deneyimini en iyi şekilde geliştirmek isteyenler için tasarlanmış hoparlörleri denemek içinse mağaza içerisinde High-End ürünlerle donatılmış bir oda da bulunuyor. Yeni adıyla Hifilife, müşteri memnuniyeti konusunda çıtayı her zaman olduğu gibi yükseltmeye devam ediyor.

 

Ses kalitesi yükseliyor

Müzik dinlerken, film izlerken, profesyonel ya da amatör oyun oynarken sizi kusursuz sese ulaştıracak kulaklıklar ve hoparlörler, Hifilife mağazasında, en ince detayları hakkında bilgi alınarak deneyimlenebilir. Her bir detayı duyacağınız kalitedeki ürünler, evinizde ya da akıllı telefonlarınızla birlikte her yerde en yüksek konfor eşliğinde kullanım imkanı sunacak.

 

Herkese hitap ediyor

Ses kalitesi denildiğinde ortaya çıkan farklı taleplere yönelik kulaklık, hoparlör, ses sistemleri ve plaklar Hifilife’da ziyaretçileri bekliyor. Ziyaretçilere yardımcı olanlar da ses alanında uzman ve kulağı gelişmiş; satış değil deneyim edindirme odaklı çalışan kişiler. Kişiye göre değişen kulak ve ses algısına özel en uygun ürünü bulmak, profesyonel yardımla çok daha kolay oluyor; farklı bütçelere ve beklentilere uygun ürünler arasından, Hifilife’da nokta atışı yapılabiliyor.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *