01 Ekim 2019, 10:52 tarihinde eklendi

Netmarble, efsane King of Figters oyununu cep telefonlarına taşıyor

Netmarble, efsane King of Figters oyununu cep telefonlarına taşıyor

Netmarble’ın yeni mobil dövüş oyunu King of Fighters Allstar, Kore ve Japonya’nın ardından Ekim ayında dünyanın pek çok yeri ile birlikte Türkiye’de yayınlanacak.

 

Netmarble, dünyaca ünlü King of Fighters serisinin tüm içeriğine hakim olan oyun için çok özel ödüllerle dolu bir ön kayıt kampanyasına imza atıyor. Ön kayıt ödülleri arasında özel karakterler ve Ekim ayındaki oyunun açılış gününde verilecek diğer özel eşyalar da var.

 

Netmarble, King of Fighters Allstar’ın Ekim ayında tüm dünya ile birlikte Türkiye’deki büyük çıkışına günler kala, SNK’nin ünlü King of Fighters markasını temel alan, hızlı bir tempoya sahip mobil dövüş sanatı oyununu oynamak isteyenler için ön kayıtların başladığını ve kayıt sonrasında oyunculara ödüller verileceğini açıkladı.

 

Daha fazla kayıt, daha büyük ödül

 

Bugünden itibaren, Google Play ve App Store’da King of Fighters Allstar’ı indirmek için ön kayıt yaptıran oyuncular, Kyo Kusanagi ve Iori Yagami temalı “Opsiyon Kartları”na sahip. Diğer premium ödüller ve özel karakterler, belirli ön kayıt aşamalarına gelindikçe paylaşılacak. Ödüllerin tam listesi şu şekilde:

 

50.000 Toplam Ön Kayıt: 1x Baseball Yuri Character

1.000.000 Toplam Ön Kayıt: 1x 5★ Fighter Selector

150.000 Toplam Ön Kayıt: 100 Rubies ve 10 Rare EXP Capsules

400.000 Toplam Ön Kayıt: 1x Baseball Yuri Card

700.000 Toplam Ön Kayıt: 400 Rubies ve 10 Plus Capsule Boxes

Son teknoloji grafikler ile yüksek tempolu dövüşler

 

King of Fighters Allstar’da, oldukça tempolu dövüşler yer alıyor ve oyuncular düşman dalgaları, devasa baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımlarıyla dövüşebiliyor. Dövüş sanatlarına dayalı bu heyecan, son teknoloji grafikler, canlı renkler ve ışık hızında animasyonların yanı sıra çıkış tarihinde alınıp güçlendirilecek 50’den fazla dövüşçüyle birlikte sunuluyor. King of Fighters Allstar, serinin hayranları için çok fazla içerik ve nostalji sunarken, King of Fighters’ın aksiyonuyla yeni tanışan oyuncular için saatler boyunca süren eğlence sunmayı amaçlıyor.

 

Oyuncular, bugün Google Play ve App Store üzerinden, mobil cihazlarıyla King of Fighters Allstar’ı indirmek için ön kayıt yaptırabiliyor. Oyun, Ekim ayı içerisinde yapılacak açılış sonrasında dünyanın her yerinde oynanabilecek.

 

Daha önce Kore ve Japonya’da çıkan King of Fighters Allstar, 14 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşarak, iki ülkede de Google Play ve App Store’un ücretsiz oyunlar sıralamasında birinci sıraya çıkmayı başardı.

 

Dünyanın her yanından oyuncularla buluşma yolunda heyecanla beklenen King of Fighters Allstar hakkında daha fazla bilgi için, oyunun internet sitesini (kofallstar.netmarble.com) ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, King of Fighters Allstar’ı Facebook (https://facebook.com/kofallstarEN/), ve Twitter (https://twitter.com/playkofallstar) üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 6000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution, MARVEL Future Fight, BTS WORLD, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir iş birliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

 

SNK Hakkında

SNK, Osaka, Japonya merkezli bir oyun yapımcısıdır. Konsol ve akıllı telefon platformlarında, “The King of Fighters”, “Samurai Shodown” ve “Fatal Fury” serileri gibi dünyanın en popüler dövüş oyunlarından bazılarına, ve “Metal Slug” serisi gibi aksiyon oyunların sahiptir. En son oyununu, 2016 yılında “THE KING OF FIGHTERS XIV” ile yayınlamıştır. 2018 yılında, SNK markasının 40. Yıl Dönümü şerefine, en popüler oyunlarını içeren “NEOGEO Mini” oyun platformunu piyasaya sürmüştür.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *