16 Ekim 2019, 11:23 tarihinde eklendi

EY Türkiye İstanbul’daki ikinci ofisini açtı

EY Türkiye İstanbul’daki ikinci ofisini açtı

EY Türkiye, büyüme hedefleri kapsamında denetim alanında hizmet sunduğu müşterileri için zamanı etkin kullanarak verimliliği artırmak amacıyla İstanbul’daki ikinci ofisini Maltepe İstanbul İş Merkezi’nde faaliyete açtı. EY Türkiye yeni ofisinde uzman ekibiyle denetim prosedürlerinin bir kısmının saha çalışmaları başlamadan önce tamamlanmasını sağlayacak

 

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketlerinden EY (Ernst & Young), Türkiye’deki yatırımlarını sürdürüyor. EY Türkiye, büyüme hedefleri kapsamında denetim alanında hizmet sunduğu müşterileri için zamanı etkin kullanarak verimliliği artırmak amacıyla İstanbul’daki ikinci ofisini Maltepe İstanbul İş Merkezi’nde faaliyete açtı. EY Türkiye, 24 Eylül 2019 tarihi itibarıyla faaliyete geçen yeni ofisinde uzman ekibiyle denetim prosedürlerinin bir kısmının saha çalışmaları başlamadan önce tamamlanmasını sağlayacak. Denetim hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrosu ile denetim sürecini yıla yaymaya odaklan EY Türkiye, yakın gelecekte dünya genelindeki diğer EY ofislerine de Türkiye merkezli olarak hizmet ihraç etmeyi planlıyor.

 

“Yeni ofisimiz, bizleri iş ortağı olarak gören müşterilerimizle ilişkilerimizi daha da derinleştirmemizi sağlayacak ve ekiplerimiz denetim için gerekli zamanı daha etkin kullanacaklar” diyen EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, “Yatırım ve büyüme hedeflerimiz kapsamında faaliyete açtığımız yeni ofisimizde müşterilerimizin hızla değişen mevzuatlara uyumunu sağlarken, şirket yönetimlerine yapıcı eleştiri ve destek, denetim komitelerine etkin ve net bir bakış açısı ve paydaşlar ile yatırımcılar için şeffaf bilgiler sunmaya devam edeceğiz. Gelecek dönemde ise müşterilerimizle birlikte büyüme odağımızı sürdürürken, gençlerimiz için de daha fazla istihdam olanağı yaratacağız.” şeklinde konuştu.

 

EY Türkiye yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

2018-2019 mali yılında yönetim kadrosunu daha da güçlendiren EY Türkiye’nin Ortak ve Yardımcı Ortaklardan oluşan 76 kişilik bir yönetim kadrosu bulunuyor. Hizmet verdiği Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarında dinamik büyüme çizgisini koruyan EY Türkiye, önümüzdeki dönemde yeni ortakların da katılımıyla hizmet verdiği tüm alanlarda sektör ortalamasının üzerinde büyümeyi hedefliyor.

 

Yaklaşık 400 yeni istihdam sağladı

“2019 yılında yeni arkadaşlarımızın ailemize katılmasıyla birlikte istihdam ettiğimiz kişi sayısı 1.700’e yaklaştı” diyen EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, “Yeni mali yılda yeni mezun ve deneyimli olmak üzere yaklaşık 400 arkadaşımızın işe alım süreçlerimiz kapsamında aramıza katılmasının yanı sıra 261 çalışanımız bir üst pozisyona terfi etti. Geçtiğimiz mali yılda ise 226 kişi şirketimizde staj yapma imkânı buldu. 2019’da gerçekleştirdiğimiz işe alımlar, ülkemizin istihdam artışına ihtiyacı olduğu bu dönemde ekonomiye ve kalkınmaya katkı sağlamak adına attığımız adımlar arasında yer alıyor” dedi.

 

EY Hakkında

EY, denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelinde toplam 260.000 çalışanımız, ortak değerlerimizi ve kaliteyi ön planda tutan kararlı tutumumuzu hep birlikte paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ey.com adresini ziyaret ediniz. EY her biri ayrı bir tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited'e üye firmalardan oluşan global bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *