04 Aralık 2019, 09:12 tarihinde eklendi

Deniz seferleri iptal edildi!

Deniz seferleri iptal edildi!

Olumsuz hava şartlarının hakim olduğu İstanbul'da özellikle deniz ulaşımında büyük aksaklıklar meydana geliyor. İDO tarafından yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları sebebiyle bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu. Benzer bir açıklamada Bursa'dan geldi. BUDO tarafından yapılan açıklamada, olumsuz hava şartlarının deniz ulaşımını aksattığı ve bu nedenden ötürü bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu. 

Marmara Bölgesi’nde etkili yağış ve olumsuz hava koşuları nedeniyle BUDO ve İDO’nun bazı seferlerinin iptal edildiği duyuruldu. Seferlere ilişkin BUDO ve İDO’nun resmi internet sitelerinde açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada,
İptal edilen İDO Seferleri: “Değerli Misafirimiz; Olumsuz Hava Koşulları nedeniyle 04.12.2019 Bandırma-Yenikapı-Bostancı 07:45 seferimizi, Kadıköy-Yenikapı-Bursa 07:50 seferimizi ile Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy 08:30 seferimizi iptal etmek zorunda kaldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”
BUDO Seferleri: “04.12.2019 07:00 tarihindeki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ile İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) saat 10.00 seferlerimiz olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilmiştir.”

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *